Nessa Yapı İzolasyon Yapı San. Tic. Ltd. Şti.
0216 521 99 54 info@nessayapi.com.tr
Ataşehir / İSTANBULBarbaros Mah. Huzur Cad

Kurumsal

Teknoloji ile  beraber  ilerleyerek  hayallerinizi harikalara dönüştürmeye devam eden NESSA YAPI ısı yalıtım sektörünün lider uygulayıcı firması haline gelmiştir.

Güçlü alt yapısıyla müşterilerine güven uyandırmaya devan eden NESSA YAPI ısı yalıtım alanında sektöre getirdiği kurumsal ve yenilikçi çözümlerle kısa zamanda başarılı işlere imza atmıstır.

2017 yılına kadar 4.200 adedi aşkın binanın, dış cephe kaplama (mantolama, perlitli sıva, termal boya) , temel ve çatı izolasyonu işini yapmış ve bu hacimle İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de kendi sektöründe lider durumdadır.

Dış cephe (mantolama), çatı, temel drenajı, iç dekorasyon ile beraber; oturulan site ve binaların , bahçe düzenleme, uydu sistemi, kamera sistemi, görüntülü diafon sistemi, kapı, alüminyum küpeşte, mermer, kilit taşı, karo taşı, fayans gibi ihtiyaç duyulan ek işleri uzman kadrosuyla gerçekleştirerek bina yöneticilerine tek firmayla çalışma kolaylığı sunmaktadır.

Yapılacak ısı yalıtım işinizi termal kameralar ve iklim bölgesini göz önünde bulundurarak en uygun malzemeyi seçmenize yardımcı olmaktadır.

Yapınızda ücretsiz keşif yaparak, işinizin maliyetini tarafınıza sunmaktadır.

Ödemeleri özel kurmuş olduğu ekiple daire sakinlerinden kendisi toplayıp, bu sayede bina ve site yönetimlerinin üzerinden büyük bir yükü almaktadır. Her bir daire sakininin bütçesine göre özel ödeme planı hazırlamaktadır.

Daire sakinlerine ister vade farksız 8 ay elden senet ve tüm kredi kartlarına 9 ay taksit seçeneği isterlerse 36 aya kadar anlaşmalı bankalardan kredi seçenekleriyle ödeme kolaylıkları sunmaktadır.

Bina ve site yönetimlerine uygulamanın hukuksal alt yapısının sağlam zemine oturması için teknik destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bünyesinde bulunan mimar ve mühendis kadrosuyla binaların 3 boyutlu modellemelerinin mimari açıdan en uygun olacak şekliyle çalışıp müşterilerine görsel seçenekler sunmaktadır.

2011 den itibaren tüm binaların alması zorunlu olan Enerji Kimlik Belgesini isteyen binalara veren uygulayıcı bir firmadır.

Sektöre yön veren ve şekillendiren İzoder Derneğinin uzman uygulayıcı üyesidir.

Çalıştırdığı ustaları SGK yapmanın dışında, inşaat sahası için ALL RİSK Sigortası yaptırarak çalışma bölgesinde güvenlik önlemlerini en üst seviyede tutmaktadır.

Tüm ürünleri TSE, ISO 9001-2008 ve CE kalite belgelidir.

Ürettiği tüm işler için 5 yıl malzeme ve işçilik hatalarına karşı garanti kapsamına almaktadır.

Bünyesinde endüstri mühendisi (Planlama Uzmanı) çalıştıran, aynı anda 30 uygulamayı bir arada yürütebilecek teknik kadro ve ekibe sahiptir.

Kendi alanında; Türkiye’nin lider firması NESSA YAPI sadece Türkiye’de değil, uluslararası pazarda da örnek ve tercih edilen bir izolasyon firmasıdır.

Misyonumuz :
İzolasyon sektöründe; Zarafet, estetik, kalite ve güveni yaşam alanlarında buluşturarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede tatmin etmektir.

Vizyonumuz :
İzolasyon sektörünün yenilikçi, deneyimli ve usta ekipmanlarına sahip olan firmamız amaçladığı ilke; ‘ Yaşam alanlarını korumada ’ yurt içi ve dünya genelinde çözümler sunan ve tercih edilen firma imajını korumaktır.

K
U
R
U
M
S
A
L